KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

VapeFully - Zaufany sklep z waporyzatorami i CBD

Waporyzatory przenośne dostępne są w różnych typach, rozmiarach i przedziałach cenowych. Dostępne są dwie metody ogrzewania: przewodnictwa i konwekcji, baterie wewnętrzne i zewnętrzne do ładowania, różne rozmiary komór i różne drogi przepływu pary.
Waporyzatory przewodzące wykorzystują przepływ ciepła z jednej komory do drugiej. To niestety zawsze jest ogrzewanie, które może zmarnować zioła, kiedy się ich nie wdycha. Zioła wchodzą w bezpośredni kontakt tylko z bokami komory i zazwyczaj powoduje to ogrzewanie ziół na zewnątrz, ale wnętrze pozostaje niedogrzane i zielone. Zazwyczaj wymagane jest mieszanie, aby skutecznie zwaporyzować takie zioła. Pax 3 jest jednym z najlepszych waporyzatorów przewodzących. Jakość pary z vaporizerów przewodzących zależy od jakości ziół, rodzaju mielenia, sposobu przechowywania. Ogólnie rzecz biorąc.

Konwekcja ogrzewa zioła, przepuszczając gorące powietrze przez komorę. Zioła nigdy nie mają bezpośredniego kontaktu ze źródłem ciepła, a gorące powietrze przechodzi przez komorę tylko podczas wdychania. Dlatego waporyzatory konwekcyjne, takie jak Firefly 2+ i Ghost MV1 są uważane za najbardziej wydajne, ponieważ ogrzewają zioła tylko wtedy, gdy użytkownik zaciąga się parą (w przeciwieństwie do Pax 3, który ogrzewa zioła cały czas). Waporyzatory konwekcyjne często wymagają nieco więcej praktyki i finezji, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.
Waporyzatory hybrydowe ogrzewają susz ziołowy lub CBD kombinacją przewodzenia i konwekcji. Ogólnie rzecz biorąc, vaporizery te dają parę smaczniejszą i lepszej jakości, przy czym są niezwykle łatwe w użyciu, podobnie jak waporyzatory przewodzące. Waporyzatorami które wykorzystują hybrydowy system ogrzewania, są Crafty i Mighty.
Po więcej informacji na temat waporyzacji i waporyzatorów odwiedź sklep VapeFully.

Szczegóły strony https://www.vapefully.com/pl: