KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym z dwoma punktami stacjonarnymi, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojego Zwierzaka. Jeżeli nie znajdziesz porządanego towaru napisz do nas a dołożymy wszelkich starań, aby rozszerzyć naszą ofertę. Nasz sklep istneje od 2007 roku. Nasz zespół to nieprzypadkowi ludzie, łączy nas wrażliwość i miłość do zwierzaków, mamy specjalistów od piesków, kotków, gryzoni, gadów. Zawsze chętnie doradzimy, podzielimy się radą i własnym doświadczeniem. Bardzo zależy nam żebyś był usatysfakcjonowany a Twój Pupil był szczęśliwy!
Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, oferujący produkty pochodzenia tylko i wyłącznie od wytwórców i oficjalnych przedstawicieli. Znajdziesz u nas towary na każdą kieszeń. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy z fantastycznymi nagrodami.
Nasza oferta to między innymi: Wiejska Zagroda. Nieskomplikowany i odpowiednio dostosowany skład pożywienia pomoże zaspokoić potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół. Purina – kompletna karma dla psów i kotów, utworzona z wybranych składników oraz naturalnych prebiotyków. Karma dostosowana do wymagań Twojego pupila, dla każdego rozmiaru czy wieku. Sprzedajemy też: Preparaty przeciw pasożytom. Ochrona przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i probiotyki na idealną skórę oraz sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji – mydła, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: