KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Bellarte - fotograf na ślub, chrzest w Piasecznie

Odpowiedni wybór fotografa na ślub, chrzest, sesję rodzinną lub biznesową to gwarancja udanych zdjęć i obsługi na wysokim poziomie. Zapraszam do obejrzenia portfolio, które znajduje się na mojej stronie internetowej – mój wkład w wykonanie każdego zlecenia to nie tylko czas, ale również wysiłek, mnóstwo pomysłów, które realizuję z entuzjazmem oraz staranna obróbka każdej fotografii.
Fotografuję w Warszawie, Piasecznie i okolicach. Prócz klasycznych fotoreportaży ślubnych, na które składają się zdjęcia z przygotowań, ceremonii i przyjęcia weselnego, realizuję również fotoreportaże z innych uroczystości kościelnych, takich jak chrzty i komunie. Punktualność, dyskrecja i wysoka kultura osobista nie są mi obce.
Zapraszam na sesje plenerowe i domowe: ciążowe, rodzinne, ślubne, dziecięce, biznesowe i reklamowe. Zdjęcia plenerowe wykonuję w dowolnym miejscu, które zawsze uzgadniam wspólnie z klientem. Istnieje również opcja zorganizowania sesji zdjęciowej w domu, którą wybierają zwykle młode mamy, ponieważ jest to niezwykle wygodne dla całej rodziny.
Zapraszam również do mojego studia znajdującego się pod Piasecznem (blisko Konstancina).

Szczegóły strony www.bellarte.pl: