KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Fotobinek fotografia ślubna Łódź

Moją ulubioną dziedziną fotografii jest fotografia ślubna i fotografia koncertowa a także fotografia reklamowa (lokbook, packshots) i dziecięca.
Głównym obszarem mojej działalności są takie miasta jak Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Częstochowa, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice. Moje zdjęcia ślubne są naturalnym fotoreportażem.
Moje zdjęcia ślubne nie są przesadnie udziwnione ani pseudoartystyczne. Skupiam się na ludziach, na ich emocjach. Zależy mi aby zdjęcia ślubne wykonane przeze mnie były dla Was pamiątką, do której często będziecie często i chętnie powracać.
Nie pozwólcie by ktoś zepsuł Wasze wspomnienia...

Ślub i wesele to nie tylko element naszej tradycji oraz jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu, to także wielkie wyzwanie dla fotografa, by w tym dniu uwiecznił ulotne chwile szczęścia i radości.
Oferuję Państwu reportaż ślubny, począwszy od przygotowań, błogosławieństwa, poprzez zdjęcia z kościoła/USC oraz przyjęcia a także sesje plenerowe.
W ciągu całego reportażu wykonuję około 1000 zdjęć z czego wybieram najlepsze ujęcia, które poddaje starannej obróbce w programie graficznym. Państwu oddaje gotowe pliki jpg, wraz z albumem ze zdjęciami wklejanymi lub fotoksiążkę.
Działam głównie na terenie Łodzi i okolic ale nie jest to dla mnie problem aby dojechać do Państwa w inny rejon Polski.
Mam nadzieję, że to ja będę miał zaszczyt fotografować ten jeden z najpiękniejszych dni w Państwa życiu.
W przypadku zainteresowania proszę wysłać zapytanie a ja wyślę szczegółową ofertę.

Szczegóły strony www.fotobinek.pl: