KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Vento zespół weselny Katowice. www.uslugiweselne.pl

Jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu to ślub i przyjęcie weselne. Jak wiadomo nie ma udanego wesela bez dobrej muzyki tanecznej, która wypełni parkiet wirującymi parami, aby tak się stało musimy zadbać o właściwy wybór zespołu weselnego. Przy wyborze dobrego na nasze przyjęcie weselne zespołu powinniśmy sugerować się przede wszystkim strukturą wiekową zaproszonych gości i jeśli ich trochę znamy to również bierzemy pod uwagę ich upodobania muzyczne. Repertuar muzyczny na nasze wesele ustalamy wcześniej z wybranym zespołem i określamy jego ramy.
Zespołem muzycznym, który spełni Państwa wymagania i oczekiwania na śląskim weselu jest zespół Vento oraz wspierający go DJ weselny.
Vento gra muzykę taneczną opartą na hitach z przed lat oraz na najnowszych przebojach polskich i zagranicznych. Skład naszego zespołu jest ruchomy i jest uzależniony od wyboru organizatorów wesela. W ramach przyjęcia weselnego możemy przygotować oprawę muzyczną uroczystości w kościele oraz muzykę na poprawiny.
Jeśli spodziewają się Państwo gości z dziećmi to mamy w ofercie usługi animatora weselnego dla dzieci. Nasze animatorki to młode osoby z wykształceniem pedagogicznym i praktyką z pracy wśród dzieci.
Gramy na Śląsku, bardzo często można nas posłuchać na przyjęciach weselnych w Katowicach, Zabrzu, Tychach, Rybniku, Bytomiu i Gliwicach.
Więcej o zespole weselnym Vento na www. uslugiweselne. pl

Szczegóły strony www.uslugiweselne.pl: