KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Arkadiusz Michalski - plany treningowe pod dwubój olimpijski

Oficjalna strona internetowa Arkadiusza Michalskiego - mistrza Europy, brązowego medalisty Mistrzostw Świata i olimpijczyka w podnoszeniu ciężarów / dwuboju olimpijskim. Nauka dwuboju olimpijskiego / podnoszenia ciężarów. Plany i programy treningowe pod dwubój olimpijski, warsztaty i szkolenia z dwuboju olimpijskiego, treningi personalne, trening online, obozy sportowe.
Warsztaty i szkolenia: Jedno lub dwudniowe szkolenia i warsztaty treningowe w zakresie dwuboju olimpijskiego. Poszerz swoją wiedzę na temat treningu oraz techniki w podnoszeniu ciężarów.
Treningi personalne: Trening personalny z nastawieniem na dwubój olimpijski. Nie są to standardowe zajęcia gdzie wykonujesz plan treningowy. Tutaj poznasz lepiej technikę dwuboju olimpijskiego oraz zasady treningu w podnoszeniu ciężarów.
Plany treningowe: Po wielu latach treningu zdaje sobie sprawę, że jeden idealny plan treningowy po prostu nie istnieje. Możliwości tworzenia planu jest wiele i w zależności od potrzeb można sięgnąć po wiele rozwiązań. Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z proponowanych przeze mnie planów treningów, zobacz na mojej stronie jakie aktualnie są dostępne.

Szczegóły strony https://arkadiuszmichalski.com: