KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Kulturystyka.org.pl - najlepszy serwis o kulturystyce w Polsce

Strona motywuje wszystkich miłośników kulturystyki do jeszcze większego wysiłku podczas treningu. Od 2004 roku staram się aby materiały publikowane na stronie przybliżały sport jakim jest kulturystyka. Na stronie znajdziesz forum kulturystyczne, gdzie wymienisz się z innymi użytkownikami swoim doświadczeniem. Galerie zdjęć z zawodów kulturystycznych, zdjęcia fitnessek, kulturystów polskich i zagranicznych. W dziale diety na masę znajdziesz przykładowe diety dla osoby ważącej od 52 do 100 kg. Atlas ćwiczeń ze zdjęciami i opisami każdego ćwiczenia ma przybliżyć Tobie technikę jego wykonywania (technika jest bardzo ważna).

Szczególnie polecam 2 artykuły: "Trening domatora" - przeczytasz jak ćwiczyć w domu przy użyciu hantli oraz sztangi oraz drugi artykuł, w zasadzie poradnik: "Jak przybrać na masie mięśniowej" (najważniejsze informacje oraz dieta na masę).

W serwisie również porady, ciekawostki, wyniki zawodów kulturystycznych. Moja strona www. kulturystyka. org. pl motywuje i doradza jednocześnie. Ponadto filmy kulturystyczne z takich kategorii jak: motywacja, zawody, kulturystki, fitnesski, kulturyści.

Dostępny jest również kalkulator kalorii gdzie dowiesz się, które produkty najlepiej spożywać w diecie na masę, redukcję. Możesz również ściągnąć na swój komputer jeden z programów do układania diet i samemu skomponować odpowiednią dietę dla samego siebie (Dietka 1. 1, zapotrzebowanie w kalorie, dziennik kulturysty, Dieta 1. 0 i kilka innych przydatnych).

Jesteśmy z Tobą w kontakcie, znajdziesz nas na FB, Twitterze, Instagramie, Google+ oraz Youtube.

Szczegóły strony www.kulturystyka.org.pl: