KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

N Fun Charter - Wynajem Jachtów Giżycko

N Fun Charter to Mazurska firma czarterowa zajmująca się wynajmem łodzi w Giżycku. Oferujemy szeroki wachlarz jachtów żaglowych oraz motorowych renomowanych stoczni żeglarskich. Luksusowe jachty umilą Ci wspaniały pobyt w przepięknej scenerii krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W naszej ofercie znajdziesz takie żaglówki jak: Maxus 33 w luksusowej wersji RS o sportowym zacięciu, Delphia 31 w specjalnej wersji wyposażenia Exclusive, a także zupełny hit to regatowa żaglówka naszej konstrukcji N FUN 30, to jacht typu daysailer maksymalnie nastawiony na uzyskiwanie wysokich osiągów prędkościowych.

Przepłyń się naszymi luksusowymi jachtami po Wielkich Jeziorach Mazurskich, startując z Ekomariny w Giżycku leżącym nad Niegocinem. Zawitaj również do innych mazurskich portów Sztynortu, Węgorzewa, Mikołajek, Rydzewa, Rynu Bogaczewa i wielu innych mazurskich miasteczek i wsi. Przepłyń jeziora takie jak Dargin, Łabap, Dobskie, Kisajno, Mamry, Święcajty, Jagodne, Boczne, Mikołajskie i wiele innych.

Zajmujemy się również organizacją żeglarskich imprez integracyjnych dla firm. Eventy te organizujemy od początku do końca, starając się uzyskać wspaniały klimat firmowej rywalizacji podczas wspólnych regat, oraz integracji podczas wspólnych wieczorów przy ognisku.

Potrzebujesz szkolenia regatowego? Oferujemy szkolenia regatowo-żeglarskie od podstaw pod okiem Mistrzów Europy i Świata.

N Fun Charter to luksusowa sportowa alternatywa na Mazurach. Zadzwoń, przyjedź, wyczarteruj.

Szczegóły strony nfuncharter.pl: