KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Siłownia Warszawa Centrum EclipticoGym

Siłownia Warszawa Centrum - EclipticoGym. Nasza siłownia dostosowana jest do potrzeb osób zaawansowanych, jak i do początkujących. To nowoczesne miejsce treningu siłowego i centrum fitness w jednym – miejsce stworzone dla wszystkich miłośników zdrowego i aktywnego stylu życia. Z myślą o naszych klientach ulokowaliśmy EclipticoGym w najlepszej dzielnicy Warszawy. Dogodna lokalizacja (100m od Złotych Tarasów), wygodne połączenia komunikacyjne, długie godziny otwarcia oraz ogólnodostępne parkingi dla klubowiczów – wszystko po to, abyś bez problemu dotarł na planowany trening.
Siłownia Eclipticogym oferuje różnorodny oraz nowoczesny sprzęt. Posiadamy strefę cardio oraz strefę funkcjonalna, pomogą Ci w osiągnięciu swoich celów. Oferujemy również treningi personalne, grupowe jak i treningi EMS.

Z metody EMS korzystają między innymi piłkarze Realu Madryt, mistrzowie świata w boksie: bracia Klitschko, czy najszybszy człowiek świata Usain Bolt. Jak to działa? W trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. EMS natomiast polega na stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi pochodzącymi z urządzenia Xbody. Cały trening jest prowadzony w specjalnym kombinezonie.
Impulsy wywołują kontrolowane skurcze z pominięciem części lub całego układu nerwowego. W trakcie ćwiczeń metodą EMS pobudzeniu ulegają również mięśnie głębokie, a jednoczesna stymuluacja dziewięciu głównych grup partii mięśniowych pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów.

Maksymalne rezultaty w minimalnym czasie
Trening EMS to 30 minut treningu personalnego, w trakcie którego stymulowanych jest jednocześnie dziewięć głównych grup partii mięśniowych, a Twoje ciało otrzymuje ponad 150 razy więcej napięć mięśni niż podczas tradycyjnego treningu. To dzięki temu 30 minutowa sesja Trening EMS odpowiada 3-4 godzinom spędzonym w siłowi. Trening EMS nie tylko kształtuje wymarzoną sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, ale również wzmacnia wszystkie mięśnie stabilizujące odpowiedzialne za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Jest całkowicie bezpieczny dla serca.
Umów się już dziś na swój pierwszy testowy trening EMS w Warszawie!

Szczegóły strony https://eclipticogym.pl: