KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Legionowo-Taxi - Tanio Szybko Całodobowo

Legionowo-Taxi to firma proponująca usługi taksówkarskie w Legionowie oraz okolicach powiatu. Oprócz transportu osób i mienia nasza firma świadczy usługi zakupów na telefon, przewozu listów i paczek, pomocy w holowaniu i uruchamianiu samochodów, a także szereg usług dodatkowych, o których dowiedzieć się możesz dzwoniąc na nasz numer (22) 722-01-11. Nasze taxi posiada duże, wygodne i pojemne taksówki dostosowane do komfortowego przewozu osób z bagażami oraz rodzin. Nasze Legionowo Taxi to pewni, licencjonowani i wyszkoleni taksówkarze, którzy zawsze bezpiecznie i szybko dowiozą Cię do celu Twojej podróży.
Nasza taksówka to nie tylko flota nowoczesnych aut, ale też niskie, atrakcyjne ceny, które dodatkowo można indywidualnie negocjować. Płatności za przejazd i zakupy można realizować gotówką albo bezgotówkowo za pomocą kart Visa, MasterCard, EuroCard. Posiadamy atrakcyjne zniżki dla firm oraz stałych klientów. Jeździmy przede wszystkim w miastach takich jak: Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Jachranka, Wieliszew, Dębe, Zegrze, Nieporęt, Modlin, ale z bez problemu dowieziemy cię wszędzie w okolicy powiatu Legionowskiego i nie tylko. Jedziesz gdzieś dalej? Zadzwoń do nas i dowiedz się o cenę.
Po więcej informacji wejdź na naszą stronę legionowo-taxi. pl albo zadzwoń pod numer (22) 722-01-11 zapytaj się o transport i zamów naszą taksówkę na telefon! Zapraszamy!

Szczegóły strony legionowo-taxi.pl: