KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Transport jachtów przewóz łodzi | Trans-Yacht

Kupiłeś lub sprzedałeś jacht a organizacja transportu Cię przerasta? Szukasz sposobu na przetransportowanie łodzi do oddalonego akwenu? Jeżeli masz potrzebę przewiezienia drogą lądową swojej jednostki pływającej, możesz zadanie to zlecić wyspecjalizowanej firmie transportowej Jacht Trans.
Firma oferuje kompleksowy i profesjonalny transport zróżnicowanych jednostek pływających do wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także na Ukrainę i do Rosji. Transport jachtów jest sporym wyzwaniem, zarówno pod względem technicznym jak i formalnym. Jacht Trans to firma działająca w branży przewozu łodzi od wielu lat, posiada nowoczesne zaplecze, profesjonalne lawety oraz doświadczoną kadrę pracowników, dysponującą kompletną wiedzą w dziedzinie zabezpieczania transportowanych jednostek pływających.
Niezależnie czy chcesz przetransportować duży jacht, żaglówkę, motorówkę, Jacht Trans podejmie się każdego zlecenia oraz zadba o bezpieczeństwo przewożonego mienia na każdym etapie zlecenia. Szczegóły ofert dostępne są na stronie https://transport-jachtow. pl.

Szczegóły strony https://transport-jachtow.pl: