KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Agroturystyka i Noclegi w Beskidzie Niskim - Dom na Wzgórzu Gorlice

Dla naszych gości przygotowaliśmy przytulne pokoje, dwa dwuosobowe oraz dwa czteroosobowe. Pokoje wyposażone są w aneks kuchenny, telewizor, dostęp do internetu przez Wi-Fi oraz osobne wejście z zewnątrz. Dla rodzin z dziećmi mamy do dyspozycji łóżko dziecięce, specjalne krzesełko do karmienia oraz wanienkę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tanich noclegów w Beskidzie Niskim.

„Dom na Wzgórzu” to coś więcej, niż zwykłe pokoje hotelowe, które możesz znaleźć praktycznie wszędzie. Jeśli liczy się dla Ciebie tani nocleg w Gorlicach połączony agroturystyką w Beskidzie Niskim i spędzony w rodzinnej atmosferze, to trafiłeś idealnie.
W „Domu na Wzgórzu” możesz oczekiwać nie tylko noclegu w komfortowych warunkach, ale również dużej dawki wiedzy, jakiej nie znajdziesz w informatorach. Nie jesteśmy wyłącznie gospodarzami, jesteśmy także przewodnikami – chętnie zdradzimy ciekawostki Beskidu Niskiego niedostępne w oficjalnym obiegu. Wskażemy miejsca najbardziej interesujące do odwiedzenia, byś z wycieczek czerpał jak najwięcej przyjemności. Opowiemy historię Pałacu Długoszów w Siarach, pokierujemy Cię do pobliskich cerkwi, pokażemy, gdzie znajdują się cmentarze w okolicach Gorlic z Pierwszej Wojny Światowej. Szlaki rowerowe i turystyczne po Beskidzie Niskim dają mnóstwo przyjemności, jeśli się wie, którędy jeździć, gdzie pójść – my chętnie pokierujemy. Jak widzisz, „Dom na Wzgórzu”, to nie jest kolejny tani hotel w Gorlicach. Dzięki temu, że z zamiłowania jesteśmy turystami, potrafimy wskazać wszystkie uroki Beskidu Niskiego.

Szczegóły strony https://domnawzgorzu24.pl: