KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Hostel Jeziorki 71: tani nocleg w Warszawie

Hostel Jeziorki 71, to nie tylko kolejny punkt, oferujący tanie spanie w stolicy, lub nocleg w stylu bezosobowego hotelu czy pensjonatu, lecz miejsce, które każdy Gość zapamięta na długi czas.
Przygotowaliśmy dla Państwa, tanie noclegi w miejscu z niepowtarzalną, rodzinną atmosferą. W naszym hotelu każdy będzie mógł poczuć się jak we własnym domu.
Przytulne i schludne hotelowe pokoje, stwarzają idealne warunki do odpoczynku, po ciężkim dniu w hałaśliwej i tętniącej życiem Warszawie.
Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy pokoje z własnymi łazienkami, wygodnymi łóżkami, miejscem do pracy i TV. W cenie noclegu, udostępniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu, wyposażoną kuchnię z przestronną jadalnią, chill-room z biblioteczką.
Lokalizacja na zielonym Ursynowie, niedaleko ulicy Puławskiej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy, sprawia, iż każdy swobodnie i szybko dotrze do naszego hostelu, a ogrodzony parking, pozwoli na bezpieczne pozostawienie swojego pojazdu.
Hostel Jeziorki 71 jest idealnym miejscem dla turystów szukających taniego noclegu w okolicy lotniska na Okęciu, od którego dzieli nas niecałe 7 kilometrów. Nasz hostel jest także wspaniałą bazą noclegową dla osób planujących zwiedzanie Warszawy i okolic, a także pracowników odwiedzajacych stolicę w celach biznesowych.
Hostel Jeziorki 71 serdecznie zaprasza!

Szczegóły strony www.jeziorki.eu: