KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Noclegi Sandomierz

Trzeba przystać w tym przepięknym, położonym na siedmiu wzgórzach miasteczku. W kotlinie, gdzie San wpływa do Wisły leży Sandomierz. Na krzyżówce zamierzchłych szlaków kupców i na styku Wyżyny Świętokrzyskiej oraz Kotliny Sandomierskiej można szczerze wybornie zrelaksować się. I dlatego właśnie nasza oferta noclegów w tym mieście jest skierowana do Was mili globtroterzy.
O tym, że Sandomierz jest ulubionym terenem dla kuracjuszy, których bardzo dużo przybywa, aby szczycić się skarbami przyrody oraz nacieszyć oko zabytkami znaczyć może rzecz, że zbudowano tu kolejny most na Wiśle, gruntownie wyremontowano dok na Wiśle oraz z dzikiego terenu zielonego, stworzono kolejny ekskluzywny park Piszczele. Nie wszyscy z kolei wiedzą, że Sandomierz usytuowany jest na ziemiach lessowych, w którym woda drąży przeróżne wąwozy. Jedno ze wzgórz ma nazwę Salve Regina, co oznacza z języka włoskiego "Witaj Królowo". Pół kilometra na zachód od tego wzgórza znajduje się nasza willa Arkadia.
U nas na witrynie mamy do zaoferowania noclegi w bajkowej willi Arkadia z malowniczym ogrodem. Willa położona jest na wzgórzu niedaleko starówki. Oferujemy pokoje 1-4 osobowe. Ceny pokoi zależą od pokoju i okresu pobytu. Doba kosztuje u nas zaledwie 35-40 zł od osoby. Oferujemy 10% rabaty przy pobycie minimum 10 dniowym. Doba hotelowa trwa u nas od godz. 14. 00 do 12. 00.
Zapraszamy. Ponownie zapraszamy na noclegi w Sandomierzu.

Szczegóły strony noclegisandomierza.pl: