KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Depilacja laserowa Łódź

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym zespołem, dobranym ze szczególną starannością, który chce stworzyć najlepszy salon depilacji laserowej w Łodzi. Możesz u nas spotkać Magdę lub Agnieszkę. Obie dziewczyny posiadają wyższe wykształcenie z kosmetologii i są w stanie udzielić odpowiedzi na każde Twoje pytanie, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz umilić czas spędzony w salonie.
I tu chciałabym się na moment zatrzymać, bo nie bez powodu nasz salon nosi nazwę Zgoła Włoski. Pomijając grę słów, bardzo nam zależało na odpowiednim klimacie tego miejsca, żeby było intymnie, a zarazem żeby klient poczuł się wyjątkowo. Dlatego na miejscu zastaniesz włoski styl: nastrojowe włoskie ballady, zapach morza, świece i kamień na ścianie, a w ramach poczęstunku czekają na Ciebie paluszki Grissini.
Od pierwszego kontaktu dbamy o swoich klientów:
- Dzielimy się podstawową informacją, żeby nasi klienci wiedzieli, jak odbywa się depilacja laserowa.
- Pomagamy wybrać najbardziej opłacalny pakiet zabiegów indywidualnie dopasowany do klienta
- Umawiamy się na wstępna konsultację w naszym salonie, na której poinformujemy, jak pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze.
- Informujemy, jak przygotować się do pierwszego zabiegu depilacji laserowej oraz jak dobrze zadbać o swoją skórę po zabiegu.

Szczegóły strony https://zgolawloski.pl: