KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Makijaż permanentny ust - matleena.pl

Salon Piękności Matleena Beauty to miejsce, gdzie znajdziesz osobiste niewątpliwe piękno. Powołany do życia 10 lat temu nieustannie dba o wysoką jakość oferowanych zabiegów. Dbający o naszych klientów zespół to wysokiej klasy kosmetyczki, stylistki i wizażystki z różnych dziedzin, które nie tylko mogą poszczycić się światowymi umiejętnościami, ale także wieloma poleceniami zadowolonych klientów.
W obszarze proponowanych usług jest profesjonalna i całościowa pielęgnacja twarzy, innowacyjne rozwiązania w kwestii kosmetyki kolorowej twarzy i stylizacja paznokci, brwi i rzęs. Wykonujemy zabiegi estetyczne, a prawdziwą perełką odróżniającą nas od konkurencyjnych salonów jest pionierski sprzęt dzięki któremu możemy wykonać najlepsze zabiegi.
Miła atmosfera, osobliwe podejście a także dochowanie sfery prywatności klientów powodują, że jesteśmy ambasadą urody, który oprócz oferty zabiegów oferuje także prawdziwy relaks. Do przeprowadzenia zabiegów stosujemy tylko wysokiej klasy kosmetyki, które w połączeniu z pozostałymi atutami gwarantują całkowitą satysfakcję. Pozwól sobie na odpoczynek i odszukaj własny jedyny w swoim rodzaju urok – jesteś bezcenną perłą, a my sprawimy, że twój urok będzie zachwycał i olśni każdy moment. Zamów wizytę w naszym eleganckim salonie – Katowice, ul. Kościuszki 26/12

Szczegóły strony www.matleena.pl: