KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Salon Biokaro Wrocław - mezoterapia mikroigłowa

Zapraszamy Cię do nowego salonu kosmetyki - Salonu mezoterapii estetycznej Biokaro z Wrocławia. W naszym salonie znajdziesz szeroką ofertę zabiegów poprawiających wygląd Twojej skory, zarówno jeśli chodzi o Twarz, jak i ciało, wykonywanych w sterylnych warunkach oraz miłej atmosferze.

Korzystając z naszych usług, zyskujesz najwyższą jakość zabiegów wykonywanych na profesjonalnych kosmetykach (kwas hialuronowy oraz koktajle do mezoterapii mikroigłowej) oraz przy użyciu wysokiej klasy sprzętu typu Mezopen (odpowiednik Dermapen).

Zabiegi mezoterapii wykonujemy z zachowaniem wysokich standardów higienicznych, wiemy bowiem, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. W naszej ofercie znajdziesz m. in. mezoterapia skóry głowy, twarzy, okolic oczu, dłoni, a także zabiegi przeciwdziałajace cellulitowi i rozstępom

Jesteśmy ludzmi z pasją, dlatego zawsze możesz liczyć na fachową poradę nie tylko w naszym salonie, lecz również w zakresie pielęgnacji domowej.

U nas znajdziesz odprężenie i poczujesz się piękna. Nasz profesjonalna obsługa zapewni dobry nastrój i zabiegi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych stałych Klientów - dzięki temu zyskasz zniżki.

Szczegóły strony www.biokaro.pl: