KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Urządzenia kosmetyczne - Manufaktura Laser Hi-Tech

Manufaktura Laser HI-TECH - zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń kosmetycznych i sprzętu kosmetycznego dla SPA oraz gabinetów medycyny estetycznej. Produkujemy urządzenia do terapii światłem laserowym, intensywnym światłem pulsacyjnym oraz częstotliwością radiową, ultradźwiękami i mikro i bioprądami. Nasze urządzenia kosmetyczne spełniają wyjątkowe potrzeby lekarzy i kosmetologów. Nasi klienci, które zdecydują się na zakup urządzeń kosmetycznych otrzymają gotowe narzędzia ułatwiające ich pracę oraz profesjonalne szkolenie zawodowe i doradztwo w zakresie doboru sprzętu kosmetycznego oraz pomoc w finansowaniu inwestycji.
Laser HI-TECH współpracuje z centrum szkoleniowym, które posiada uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie wykonywanych terapii laserowych Nd;Yag i frakcyjnej CO2, E-light i E-SHR, radiofekwencji mikroigłowej, lipolizy ultradźwiękowej, hifu ultherapy, mikro i bioprądów oraz kriolipolizy.
Wszystkie urządzenia z naszej oferty posiadają certyfikat jakości „ISO” i deklarację bezpieczeństwa „CE” oraz dwuletnią gwarancję i zapewniony serwis pogwarancyjny. Więcej informacji o sprzęcie kosmetycznym znajdziecie na laserhitech. pl
Zapraszamy!

Szczegóły strony laserhitech.pl: