KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Dezynfekcja Wielkopolska - cleanmasters.pl

Świadczenie pracy w higienicznych warunkach nie tylko jest przyjemniejsze, ale z pewnością przynosi również korzyści. Nasza firma od wielu lat wspiera pracodawców w zakresie szeroko rozumianej czystości pomieszczeń i przyległych terenów zielonych. Pracownicy firmy Clean Masters Kacper Szczepański to zespół profesjonalnie przygotowanych osób, wykonujący usługi przy pomocy nowoczesnego sprzętu i wysokiej klasy środków, kompleksowo wspierając każdego klienta.
Czyścimy, doczyszczamy i polimeryzujemy różnego rodzaju posadzki, myjemy oka, witryny oraz lampy. Pierzemy, odświeżamy i impregnujemy dywany, wykładziny, meble skórzane i tapicerowane, dezynfekujemy pomieszczenia i przedmioty. Impregnacji poddajemy również posadzki drewniane, gresowe, betonowe oraz kostki brukowe. Oferujemy również czyszczenie parowe.
Kosimy trawę, wycinamy i przycinamy drzewa, krzewy, usuwamy chwasty, dokonujemy oprysków środkami biobójczymi. Odśnieżamy i usuwamy oblodzenia. Świadczymy także usługi mycia ciśnieniowego. Zabezpieczenia imprez plenerowych, mycia i doczyszczania płyt nagrobnych oraz utrzymania w czystości miejsc spoczynku bliskich osób. Obsługujemy firmy z różnych branży, świadcząc zarówno poszczególne usługi w zależności od bieżących potrzeb firmy, jak i stałą obsługę w ramach miesięcznego abonamentu. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej i w lokalizacji naszych klientów. Do współpracy zapraszamy firmy, instytucje, placówki oświatowe oraz klientów indywidualnych z Poznania, okolic i województwa wielkopolskiego.

Szczegóły strony cleanmasters.pl: