KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Funer.com.pl - zakłady pogrzebowe Warszawa

Powstała w 2006 roku platforma internetowa funer. com. pl to największa w Polsce baza wiedzy dotycząca tematów funeralnych. Projekt od lat z powodzeniem pomaga mieszkańcom Warszawy odnaleźć i wybrać najlepszy zakład lub dom pogrzebowy. Strona internetowa pełna jest nie tylko ogłoszeń firm pogrzebowych, ale również przedsiębiorstw zajmujących się transportem międzynarodowym zwłok. Zakłady pogrzebowe ogłaszające się na stronie, pochodzą z Warszawy ale w razie potrzeby zebrane są informacje o firmach ze wszystkich województw, dzięki czemu ich gama jest bardzo szeroka. Ponadto na platformie zapoznać można się z najnowszymi trendami funeralnymi oraz znaleźć interesującego dostawcę akcesoriów funeralnych.

W samej Warszawie działa ponad 300 firm świadczących usługi pogrzebowe. Wybór wiec nie jest prosty tym bardziej że w dobie internetu pojawiają się firmy nie posiadające nawet własnego biura. Warto brać pod uwagę nie tylko cenę usług oferowaną przez Warszawskie firmy, ale przede wszystkim opinię na temat zrealizowanych pogrzebów ich doświadczenie i posiadane zaplecze sprzętowe.

Strona wyposażona jest również w bazę miejsc, w których urządzić można stypę. Dla rodzin zmarłych, przygotowana została zakładka "Epitafia", gdzie mogą oni pozostawić wspomnienie po swoim nieodżałowanym najbliższym.

Szczegóły strony https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html: