KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Kancelaria Prawna Gliwice, Krzysztof Bilski Radca Prawny, Adwokat

Nasza działalność prawna to obszar województwa śląskiego, w tym ze szczególnym uwzględnieniem miast: Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Katowice i Tychy. Kancelaria prawna Krzysztof Bilski oferuje usługi prawne dla klientów prywatnych jak i dla podmiotów gospodarczych jednoosobowych, małych, średnich i dużych korporacji. Usługi prawne oferują i nas prawnicy – radcowie prawni i adwokaci, którzy poprzez lata pracy w zawodzie nabyli specjalistycznego doświadczenia, które teraz wykorzystują w pracy dla korzyści swoich klientów. Nasza oferta to przede wszystkim doradztwo dla pracowników, doradztwo dla rodziny, doradztwo w sprawach małżeńskich, alimenty, doradztwo w sprawach nieruchomości, doradztwo w sprawach spadkowych, doradztwo w sprawach spadku, odstąpienie od umowy, odszkodowania, prowadzenie spraw prawnych w sytuacjach błędów medycznych oraz spraw prawnych związanych z wypadkami komunikacyjnymi, zalaniami i inne innymi zdarzeniami losowymi, opiniowanie umów, podział majątku, pomoc prawna dla cudzoziemców, porady, doradztwo prawne, pozbawienie władzy rodzicielskiej, rozwód, spadki, upadłość konsumencka. Głównie specjalizujemy się w sprawach o rozwiązanie małżeństwa – rozwód, a także sprawach o określenie sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej. Prowadzimy sprawy o rozwód i separację od początku do końca z zachowaniem pełnej poufności i taktownego podejścia.
Obsługa prawna firm to takie usługi jak: zakładanie i rejestracja firm, zakładanie i rejestracja spółek, zarządzanie nieruchomościami od strony prawnej, oddłużanie i postępowanie układowe, postępowanie upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy. Kancelaria prawna Krzysztof Bilski pomaga w zakładaniu wszystkich rodzajów spółek prawa handlowego.
Ponieważ każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, cena jest dynamicznie dostosowywana do danej sprawy i koszt usług prawnych w naszej kancelarii nie jest z góry wyznaczony.

Szczegóły strony kancelaria-prawna-gliwice.pl: