KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Marcin Janowski | Fotografia

Witaj! Nazwywam się Marcin Janowski i jestem profesjonalnym fotografem komercyjnym. Moja przygoda z fotografią zaczęła się, gdy miałem zaledwie 15 lat, a od tamtej pory nieustannie doskonalę swoje umiejętności w tej dziedzinie.
Specjalizuję się w fotografii portretowej studyjnej i plenerowej jak i fotografii architektonicznej. Pracuję na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Jestem dumnym członkiem IPPVA (Irlandzkiego Stowarzyszenia Zawodowych Fotografów i Wideografów) oraz FEP (Federacji Europejskich Zawodowych Fotografów), co świadczy o moim zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości usług moim klientom.
W moim portfolio znajdują się nie tylko współprace z międzynarodowymi korporacjami, takimi jak Stryker, Jacobs, GyProc Saint-Gobain, Blizzard Enterteinment, VMware, Linde, ale również z lokalnymi architektami, deweloperami i agencjami nieruchomości. Moje doświadczenie obejmuje także dokumentację projektów charytatywnych, takich jak Down Syndrome Cork oraz Peter McVerry Trust, który zapewnia usługi Housing First w Irlandii.
Poza pracą komercyjną, miałem również okazję uczestniczyć w tworzeniu kilku sezonów programu telewizyjnego RTÉ “Home of the Year” oraz “Great House Revival“.

Szczegóły strony https://marcinjanowski.com: