KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Prawnik w Krakowie sprawy sądowe i obsługa prawna spółek

Kancelaria radcy prawnego z siedzibą w Krakowie oferuje usługi prawne w zakresie sporządzaniu pozwów, sprzeciwów od nakazu zapłaty, reprezentacji w sprawach sądowych, w obsłudze prawnej przedsiębiorców i spółek w Krakowie, Wieliczce, Skawinie, Chrzanowie i na terenie całego województwa małopolskiego. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy umowy i pomagamy w negocjacjach. Reprezentujemy klientów przed urzędami administracji i organami podatkowymi.
Zakres prowadzonych spraw to między innymi:
a. umowy - sporządzanie i opiniowanie
b. spółki, obsługa prawna przedsiębiorców, w tym windykacja, sporządzanie pozwów o zapłatę faktury,
c. rozwody i podział majątku po rozwodzie
d. nieruchomości - zasiedzenie, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności, umowa deweloperska,
e. prawo pracy - odwołanie do sądu pracy, odszkodowanie,
f. zachowek i dział spadku,
g. rejestracja znaków towarowych),
h. spory sądowe - sporządzanie pozwów, sprzeciwów od nakazu zapłaty, zażaleń, apelacji, wniosków i innych pism procesowych).
Zapewniamy doraźną i kompleksową obsługę prawną a także bieżące doradztwo prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców i spółek. Zapraszamy do kontaktu osoby chcące sporządzić pozew o zapłatę czynszu, pozew o zapłatę w postępowaniu upominawczym lub takie, które zostały pozwane i potrzebują pomocy w sporządzeniu odpowiedzi na pozew, sprzeciwu od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym lub w sporządzeniu innego pisma procesowego.
Przedsiębiorcom pomożemy zarejestrować lub zlikwidować spółkę, przeprowadzić zgromadzenie wspólników a także zabezpieczyć prawnie umowę przy uwzględnieniu jej celu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony https://prawo-krakow.pl: