KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Radca Prawny & Adwokat Kancelaria Prawna Katowice

Kancelaria prawna z Katowic oferuje szeroki wachlarz usług prawnych. Oferta Kancelarii Prawnej Krzysztof Bilski skierowana jest, zarówno do klienta indywidualnego, jak i do firm. Stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie. Mamy do dyspozycji najwyższej klasy adwokatów oraz radców prawnych.
Specjalizujemy się w sprawach o rozwiązanie małżeństwa – rozwód, a także sprawach o określenie sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej.
Sprawy rozwodowe, które prowadzimy obejmują m. in. : rozwód z orzekaniem alimentów dla dzieci lub małżonka, rozwód z określeniem kontaktów z dzieckiem, rozwód z orzekaniem o podziale majątku, rozwód bez orzekania o winie, rozwód z orzeczeniem o winie, rozwód z orzekaniem o władzy rodzicielskiej.
Nasi pełnomocnicy prawni na bieżąco informują o przebiegu wszelkich spraw i są nieustannie do Państwa dyspozycji. W jakichkolwiek wątpliwościach prawnicy z naszej kancelarii zawsze udzielają wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania.
Obsługa prawna firm, to: postępowanie upadłościowe, przekształcenie spółki, upadłość firmy, zakładanie i rejestracja firm, zakładanie i rejestracja spółek, zarządzanie nieruchomościami od strony prawnej, oddłużanie i postępowanie układowe, opinie prawne.

Szczegóły strony kancelaria-prawna-katowice.eu: