KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Centrum Medyczne Ryska w Białymstoku

Centrum Medyczne Ryska z Białegostoku zapewnia nowoczesną opiekę medyczną w obszarze licznych obszarów. Decydując się na naszą placówkę zyskasz gwarancję, że o Twój stan zdrowia będą się troszczyć specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i kompleksową wiedzą. Nasza specjalistyczna poradnia oraz doświadczony personel medyczny i pielęgniarski zapewni Ci szybki powrót do zdrowia w komfortowych warunkach.
CM Ryska to nowoczesna przychodnia rodzinna gwarantująca wielopoziomową opiekę lekarza rodzinnego w obszarze NFZ a także dostęp do specjalistów mnóstwa dyscyplin lekarskich.
Zapewniamy opiekę Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla maluchów, dorosłych oraz usługi położnej środowiskowo-rodzinnej. Na dodatek oferujemy za darmo ćwiczenia w szkole dla ciężarnych a także bezpieczny pomiar bilirubiny u malutkich dzieci. Naszą główną domeną są także badania ultrasonograficzne dzieci i dorosłych wykonywane bezpośrednio w naszym Centrum. Wykonujemy różnorodny zakres badań USG począwszy od USG ślinianek, po ultrasonografię jamy brzusznej skończywszy na usg w kierunku refluksu i wielu innych. Z pewnością sprostamy Twoim oczekiwaniom. Zapewnimy ponadto pomoc w innych dziedzinach medycyny i komfortowe godziny otwarcia. Jeżeli potrzebujesz kompleksowej konsultacji odwiedź nas już dziś!

Szczegóły strony https://www.cmryska.pl: