KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Dentysta Toruń Esthetic Dental Clinic

Witamy w Esthetic Dental Clinic. Nasza klinika stomatologiczna to specjalistyczna placówka lecznicza. Naszym zadaniem jest troska o Wasz zdrowy i ładny uśmiech na co dzień. Grupa specjalistów z różnych specjalizacji dentystycznych zadba o niedokuczliwe i łagodne leczenie związane z protetyką, a także o konieczną ochronę związaną z kondycją uzębienia. Oprócz tradycyjnych zabiegów dentystycznych, proponujemy naszym pacjentom profesjonalne implanty. U nas pomoc odnajdą zarówno maluchy, jak i najstarsi, którym dokuczające zęby nie pozwalają normalnie funkcjonować.

Używane w naszym gabinecie dentystycznym implanty, to mistrzostwo w swoim standardzie. Ufamy prawdziwym specjalistom od protetyki, którzy w produkcji implantów wykorzystują jedynie najlepsze materiały. Implanty tytanowe wyprodukowane są z piaskowanego i wytrawianego tytanu, co optymalizuje proces modyfikacji i wzrostu kości wokół niego. Zabieg mocowania implantów jest kompletnie bezbolesny, przy zastosowaniu punktowego znieczulenia. Implanty nie zniekształcają mowy i nie powodują alergii, gdyż są wytworzone z biokompatybilnych materiałów. Dzięki zastosowaniu implantów pacjenci w pełni pozbywają się trudności z rozgryzaniem jedzenia, co wpływa na komfort trawienny. Implanty są gwarancją atrakcyjnego uśmiechu na długi czas.

Przez kilka lat uszczęśliwiliśmy wielu Pacjentów i zanalizowaliśmy wiele problemów. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności by świadczyć profesjonalne usługi protetyczne. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi kontrahentami mamy możliwość zaoferować Państwu implanty w atrakcyjnych cenach, w niskich ratach. Protetyka to nasza specjalność. Zapraszamy do miejsca, w którym dbamy o zniewalający uśmiech naszych Klientów.

Szczegóły strony https://edclinic.pl: