KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Depilacja laserowa Łódź - Zgoła Włoski

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym, dobranym ze szczególną starannością zespołem, który tworzy najlepszy salon depilacji laserowej w Łodzi. Możesz u nas spotkać Magdę lub Agnieszkę. Obie dziewczyny posiadają wyższe wykształcenie z kosmetologii i są w stanie udzielić odpowiedzi na każde Twoje pytanie, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz umilić czas spędzony w salonie, dlatego oferowana przez nas depilacja laserowa zbiera tak pozytywne opinie wśród klientów.
Od pierwszego kontaktu dbamy o swoich klientów:
- Pomagamy wybrać najbardziej opłacalny pakiet zabiegów indywidualnie dopasowany do klienta
- Dzielimy się najważniejszymi informacjami, aby nasi klienci wiedzieli, jak odbywa się depilacja laserowa.
- Umawiamy się na wstępną konsultację w naszym salonie, na której poinformujemy, jak pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze, poprzez tzw. epilacje.
- Informujemy, jak przygotować się do pierwszego zabiegu depilacji laserowej oraz jak dobrze zadbać o swoją skórę po zabiegu.
Laser Vectus to efekt wielu lat pracy ekspertów renomowanej firmy Palomar Medical Technologies. Dzięki wielu latom doświadczeń oraz testów i wprowadzania niezbędnych poprawek laser diodowy jest dziś narzędziem, które uważane jest za absolutnie najlepsze urządzenie w tej dziedzinie dermatologii estetycznej. Przede wszystkim ze względu na efekty zabiegu – usuwanie owłosienia laserem Vectus jest niezwykle trwałe, a sama depilacja przebiega bardzo sprawnie.
Efekty depilacji widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale aby zapewnić trwałe efekty, zaleca się jego powtórzenie w około 4 – 6 seriach w odstępie około 4 – 10 tygodni. Wiązki światła emitowane przez laser wpływają na melaninę (barwnik) w cebulkach włosów, powodując ich zniszczenie, zatem laserowe usuwanie owłosienia jest zdecydowanie bardziej skuteczne w przypadku włosów ciemnych i grubych niż u osób o jasnych włosach – w ich przypadku konieczne może być wykonanie większej ilości zabiegów. Jeśli pacjent odpowiednio przygotuje się do zabiegu, zgodnie z zaleceniami salonu i specjalistów w nim pracujących, nie wystąpią żadne skutki uboczne – lekkie zaczerwienienie skóry jest zjawiskiem całkowicie normalnym i nie należy się nim martwić.

Szczegóły strony https://zgolawloski.pl: