KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Depilacja.torun.pl

W zimę zainwestuj w depilację laserową. Tylko kilka spotkań wystarczy, by w lato cieszyć się jedwabistym dotykiem skóry. Odkryj najnowsze rabaty gabinetu kosmetycznego Endomed w Toruniu i pozbądź się kompleksów związanych z nadmiernym owłosieniem na całe życie.
Depilacja laserowa to najskuteczniejszy i bezbolesny sposób na szybką redukcję włosów w dolnych i górnych partiach ciała. Szczególnie polecany jest osobom, które tracą wiarę w siebie w związku z szybko rosnącym owłosieniem. W trakcie kilku zabiegów (najczęściej 4-5) laser diodowy Palomar Vectus w bezbolesny sposób oddziałuje na strukturę włosów, pozbawiając ich dalszych zdolności kolejnego wzrostu. Po pewnym czasie włosy przestają rosnąć, pozostawiając skórę jedwabistą i atrakcyjną na zawsze. Co kluczowe, z zabiegu epilacji laserem może skorzystać każdy – mężczyźni i kobiety. Jedynym, podstawowym przeciwwskazaniem są groźne choroby skórne. Kobiety ciężarne także nie mogą korzystać z depilacji laserowej, tak samo jak osoby, które ostatnio brały udział w innych zabiegach medycyny estetycznej.
Pozbądź się maszynek do golenia i hałasujących depilatorów! Depilacja laserowa w Endomed to idealny prezent, który dziś możesz sobie kupić. Zrób wszystko, by Twoja skóra prezentowała się estetycznie na lato. Wolne terminy czekają na Ciebie! Odkryj naszą aktualną promocję na depilację laserową! Umów się na konsultacje. Przyjemna w dotyku skóra bez niepraktycznych maszynek do golenia – tak, depilacja laserowa czyni cuda.

Szczegóły strony depilacja.torun.pl: