KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

KomoraTlenowa.pl komora hiperbaryczna w Lublinie - zabiegi tlenoterapii

Komora hiperbaryczna w Lublinie to profesjonalny gabinet w którym wykonujemy zabiegi tlenoterapii. Tlenoterapia znana jest już od dawna i pomaga w leczeniu różnych dolegliwości między innymi: stopę cukrzycową, różnego rodzaju choroby skórne, pozwala w znacznie szybszym czasie powrócić do pełni sił po kontuzji, pomaga w leczeniu migreny czy depresji. Zauważono że w znacznym stopniu pomaga polepszyć jakoś życia osobom cierpiącym na autyzm.

Zastosowanie u sportowców
Wśród sportowców znane jest przekonanie że komora hiperbaryczna i czysty tlen którym w niej oddychamy jest naturalnym dopingiem i dzięki niemu polepszamy naszą wydolność oraz przyśpieszamy regeneracje mięśni. Dzięki zwiększonej ilości tlenu dostarczanego do naszego organizmu zmniejsza się stopień zakwaszenie naszych mięśni. Wiele znanych gwiazd czerpie korzyści płynące z tlenoterapii.

Leczenie boreliozy
Naukowcy ze stanów przeprowadzili badania które pokazują pozytywny wpływ tlenoterapii na osoby zarażone wirusem. Zauważono że znaczna część osób u których antybiotykoterapia nie przyniosła oczekiwanych efektów pomogły zabiegi tlenoterapii w komorach hiperbarycznych
Leczenie stopu cukrzycowej
Komora hiperbaryczna pomaga w leczeniu trudnych do zagojenia ran cukrzycowych. Dzięki zwiększonej ilości tlenu nasza ran staje się bardziej dotleniona oraz dzięki właściwościom bakteriobójczym nasza rana goi się szybciej. Czysty tlen zwiększa ilość krwinek w naszym organizmie oraz osocza.

Poprawia stanu zdrowia osób z autyzmem
Zauważono że tlenoterapii poprawia jakość życia osób z autyzmem. Autyzm to złożone zaburzenie rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego, które charakteryzuje się zakłóceniami zdolności komunikowania się. Dzięki tlenoterapii w komorach hiperbarycznych zauważono poprawę zdolności komunikowania się oraz zwiększoną aktywność oraz koncentracje u tych osób.

Zapraszamy do Lublina
Zespół KomoraTlenowa. pl

Szczegóły strony komoratlenowa.pl: