KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Kongres kosmetologiczny i targi beauty LNE

Kongres kosmetologiczny i targi beauty LNE to organizowane dwa razy do roku w Krakowie wydarzenie, na którym zbierają się przedstawiciele świata health & beauty z kraju i ze świata.
Zawodowcy z branży pragnący rozwinąć swoją wiedzę i poznać najnowsze trendy mogą uczestniczyć w różnorodnych sesjach edukacyjnych. Wykładowcy to wybitni praktycy i profesjonaliści - kosmetolodzy, lekarze i trenerzy. Głównym panelem jest tematyka healthy aging, kosmetologia i medical beauty. Tematykę uzupełniającą zbliżających się targów można poznać na stronie internetowej LNE.

Oprócz ciekawej i przydatnej teorii, na kongresie kosmetologicznym LNE jest również możliwość wzięcia udziału w zajęciach praktycznych - warsztatach z szeroko rozumianej tematyki zdrowia i urody.

Targi beauty LNE to również okazja do zaprezentowania swojej firmy i swoich produktów innym profesjonalistom oraz uczestnikom targów. Co roku ponad 200 wystawców polskich i zagranicznych gromadzi się w Krakowie, by walczyć o tytuł Innowacji LNE.

Aby poznać najświeższe aktualności oraz dowiedzieć się więcej o kongresie kosmetycznym LNE - odwiedź witrynę internetową LNE.

Szczegóły strony lne.pl: