KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Medycyna Estetyczna Katowice

Zabiegi Medycyny Estetycznej w gabinecie zabiegowym u dr n. med. Agnieszki Ledniowskiej. Kilkadziesiąt zabiegów estetycznych poprawiających urodę do wyboru, jeden z najbardziej doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej dostępny teraz także w Katowicach. Akademickie doświadczenie w zakresie kształcenia lekarzy w temacie Medycyny Estetycznej – zajęcia teoretyczne i praktyczne. Szczególny nacisk kładziemy na czystość przy wykonywaniu zabiegów, staramy się zapewnić maksimum komfortu i efektu. Posiadamy najnowsza i zawsze aktualną wiedzę, a z zakresu aseptyki wprowadzamy ponadnormatywne postepowanie, które śmiało możemy powiedzieć, że jest unikatowe, stąd ilość powikłań jest niezmiernie niska. O jakości świadczy szereg niezależnych opinii przez wiele lat naszej działalności.
Medycyna Estetyczna Katowice - celem najpopularniejszych zabiegów w Medycynie Estetycznej na okolicę twarzy jest wygładzenie skóry, jej odpowiednie nawilżenie, poprawa ujędrnienia, wyrównanie koloru. Twarz to kluczowa okolica w Medycynie Estetycznej. Zabiegi estetyczne stosujemy także na inne mniej popularne okolice ciała jak szyja dekolt, ręce, brzuch, pośladki, uda, stopy. Polecamy także leczenie nadpotliwości pach, rak czy stóp u Kobiet i Mężczyzn przy pomocy Botoxu.
Cosmelan to zabieg na przebarwienia głównie posłoneczne na skórze twarzy i na innych okolicach ciała. Kwas hialuronowy to podstawowy wypełniacz stosowany do wygładzenia bruzd nosowo wargowych, korekcji opadających kącików ust, uzyskania efektu dużych ust, korekcji zmarszczek na twarzy, szyi, oraz dekolcie. Nici liftingujące – niechirurgiczny lifting. W zależności od rodzaju użytych do zabiegu nici modelują i napinają skórę za pomocą haczyków, stożków, które następnie obrastają tkanką łączną. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilkunastu miesięcy. Zastosowanie nici: modelowanie owalu twarzy, kształtu łuków brwiowych, unoszenie skóry okolicy czoła.
Mezoterapia igłowa czyli klasyczna mezoterapia znajdująca zastosowanie u osób z suchą i odwodnioną skórą. Ta metoda estetyczna znajduje również zastosowanie u osób ze skórą zwiotczałą, czy drobnymi zmarszczkami, które zamierzamy wypełnić. Botox – to podstawowy zabieg od najmłodszych lat. Służy do: korekcji zmarszczek poprzecznych czoła, kurzych łapek czy lwiej zmarszczki.
Oferujemy także zabiegi z Medycyny Estetycznej dla Mężczyzn w tak szerokim zakresie. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski, specjalista Urolog, FEBU posiadający także wykształcenie z zakresu Seksuologii Klinicznej.
Z zabiegów szczególnie polecamy niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO lub z haczykami, talerzykami. Na naszej stronie internetowej można podejrzeć zdjęcia Przed i Po na których są przedstawione efekty zabiegowe.

Szczegóły strony https://estei.pl: