KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Mugga.pl - Oficjana strona marki

AKNI POLSKA to firma o zasięgu ogólnopolskim, działająca w sektorze kosmetyków ochrony zdrowia dla osób podróżujących do innych stref klimatycznych. Z każdym rokiem staramy się poszerzać zakres swoich umiejętności w oparciu o wiedzę zdobytą na szkoleniach i przekazywaną przez naszych klientów.
Zaufanie, jakim obdarzyli nas konsumenci stawia przed nami nowe wyzwania, a naszym obowiązkiem jest nie tylko zapewnienie kompleksowej obsługi: przedstawienia konkurencyjnej oferty produktów, finansowania zakupu, ale przede wszystkim zagwarantowania sprawnie działającej sieci dystrybucji. Warunkiem naszego sukcesu jest spełnianie i wyprzedzenie oczekiwań klientów. Z myślą o przyszłości AKNI POLSKA stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty.

Własne zaplecze projektowe i ogromna wiedza pozwala firmie wprowadzać na rynek nowe produkty i coroczny wzrost obrotów handlowych. Firma na stałe współpracuje z laboratoriami państwowymi jak i komercyjnymi w celu jak największej kontroli nad bezpieczeństwem konsumentów. Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji. Dla AKNI POLSKA innowacyjność jest jednym z kluczowych czynników sukcesu. Zgodnie z naszą wizją chcemy być jednym z liderem branży.

Szczegóły strony https://www.mugga.pl: