KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Paznokcie-lublin.pl

Niedługo lato, a Ty nie zadbałaś o swoje stopy? Zapraszamy do salonu na pedicure Lublin. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy swoje zabiegi wykonują za pomocą nowoczesnych akcesoriów i w idealnie sterylnych warunkach. Zwracamy uwagę na panujące trendy, wiemy jakie odcienie i wzory są najmodniejsze. Korzystaj z propozycji salonu, zadbaj o swoje paznokcie i popraw sobie samopoczucie.
Dobrze wystylizowane paznokcie to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, dodają wdzięku i pewności siebie. Tradycyjny manicure utrzymuje się dzień lub dwa, natomiast wykonany u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, stosowanie specjalnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi sprawia że efekty się lepsze.
Manicure hybrydowy to metoda w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany lampą UV. Zabieg polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa utrwalana jest lamą UV, całość utrzymuje się ok 3 tygodni.
Etapy zabiegu to usunięcie skórek, lub ich odsunięcie, wypolerowanie naturalnej płytki i nadaniu jej pożądanego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu można rozpocząć nakładanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Wiele kobiet chciało by mieć piękne długie paznokcie, lecz niecierpliwi ich powolny proces zapuszczania. Doskonałym rozwiązaniem jest wtedy wykonanie manicure żelowego. Taki zabieg można wykonać na naturalnych długich paznokciach jak również na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku nakłada się specjalny tips który wydłuża paznokieć.
Manicure żelowy inaczej zwany modelowaniem metodą światłoutwardzalną, bardzo dokładnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński

Szczegóły strony paznokcie-lublin.pl: