KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Przeszczep włosów - Hair-Med

Dobrze wyglądające włosy bez widocznych ubytków znacząco wpływają na nasz wizerunek i postrzeganie nas przez ludzi. Wygląd naszych włosów odzwierciedla stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Dlatego coraz więcej osób zaniepokojonych ubytkami włosów decyduje się na konsultacje u lekarza specjalisty. Efektem konsultacji u specjalisty bardzo często jest decyzja o przeszczepie włosów.
Przeszczep włosów to zabieg chirurgiczny wykonywany przez specjalistę chirurga. Przeszczep włosów jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym dla zdrowia i tylko sporadycznie może spowodować miejscowe przejściowe zapalenie skóry.
Jeśli również jesteś zaniepokojony stanem swoich włosów to zapraszamy na konsultacje w Gabinecie Hair-Med w Mielcu. Poza Mielcem konsultacje prowadzimy w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie i Wrocławiu. W trakcie konsultacji badamy możliwość przeszczepu włosów pacjenta, określamy możliwy do uzyskania efekt oraz określamy cenę zabiegu. Jeśli zdecydujesz się na przeszczep włosów to otrzymasz indywidualne zalecenia dotyczące przygotowania się do zabiegu.
Po więcej informacji w temacie przeszczepu włosów w Hair-Med zapraszamy na stronę hair-med. pl oraz na konsultacje.

Szczegóły strony hair-med.pl: