KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Golden Retriever Hodowla Szczeniaki Queen Rosa

Domowa hodowla psów rasy Golden Retriever – Queen Rosa. Co oznacza domowa hodowla Golden Retriever? To znaczy, że nasze goldeny mieszkają w domu od pojawienia się na tym świecie, aż do oddania do rąk nowym właścicielom. Należy zwrócić uwagę, że szczeniaki Golden Retriever, które są z naszej hodowli mają kwalifikacje do zajęć dogoterapii. Nasza hodowla Golden Retriever o nazwie Queen Rosa zarejestrowana do ZKwP i FCI, najważniejszej organizacji uznawanej na całym Świecie. To gwarantuje pochodzenie szczeniąt i sprawia, że są rasowe.
Socjalizacja to najważniejszy element nauki w życiu psa która rzutuje na całe jego przyszły los. Dlatego od pierwszych chwil uczymy szczeniaki adaptacji do otoczenia, do ludzi, przedmiotów, oraz do innych psów. W hodowli Golden Retriever do krycia dopuszczane są psy które spełniają wyszczególnione przez wzorzec rasy wymagania, czyli pokrój i charakter, dzięki czemu kopiowane są optymalne geny.
Kilka słów o samej rasie. Golden retriever są rasą znajdującą się w grupie psów wodnych, aporterów i płochaczy. Na początku hodowane były głównie do udziału w polowaniach, natomiast z biegiem czasu zmieniły w popularne psy rodzinne, dzięki przyjazne usposobienie. Rodzice naszych szeniaków są zdrowi od dysplazji, a ich psychika jest doskonała. Co daje zapewnia na należyty proces rozwoju psa w przyszłości.
Nasza hodowla ciągle powiększa i poszerza wachlarz usług. W przyszłości zamierzamy zacząć hotel dla psów i będziemy prowadzić trening psów. Zapraszamy na granicę Śląska i małopolski, to tu mieści się nasza hodowla.

Szczegóły strony https://queenrosa.pl: