KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Wynajem drukarki? Oferta copiersservice.pl

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest małym rodzinnym przedsiębiorstwem czy dużą spółką, w Copiers Service mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Nasza specjalność to wynajem drukarek, wynajem kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Wybierając Copiers Service, w przystępnej cenie uzyskujesz dostęp do profesjonalnego sprzętu takich renomowanych marek jak Canon, Lexmark czy Konica Minolta.
Klientom zapewniamy wszystkie niezbędne materiały potrzebne do drukowania i kopiowania. Dostarczamy papier, tonery, tusze dopasowane do użytkowanego sprzętu. Ewentualne naprawy i usuwanie usterek również leżą w gestii naszej firmy. Jest więc bardzo wygodna opcja, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze! W Copiers Service oferujemy naszym klientom pełne wsparcie związane z drukiem, kopiowaniem i skanowaniem dokumentów. Dzierżawa kserokopiarek oraz dzierżawa drukarek, którą prowadzimy, umożliwia sprawne prowadzenie biznesu niezależnie od jego wielkości i branży.
Naszym klientom zapewniamy:
• stałą cenę najmu
• konserwacje, przeglądy i serwis w cenie
• dostęp do materiałów eksploatacyjnych
• brak ukrytych kosztów
• korzystną i przejrzystą umowę
Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z katalogiem sprzętów na wynajem oraz sprawdzić dokładną ofertę, którą przygotowaliśmy. W razie potrzeby specjaliści Copiers Service są zawsze do Twojej dyspozycji. Jeżeli Twoja firma chce skorzystać z profesjonalnego sprzętu biurowego bez ponoszenia wysokich kosztów, to wynajem kserokopiarek i wynajem drukarek w Copiers Service jest najlepszym z możliwych wyborów!

Szczegóły strony https://www.copiersservice.pl: