KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

MD Expert kredyty pożyczki - nowe oferty

Działamy na rynku bankowym od ponad 20 lat! Posiadamy licencję KNF na prowadzenie działalności pośrednictwa finansowego. Nie pobieramy żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku kredytowego. Wiemy jak ważne są NISKIE raty spłacanych kredytów. Profesjonalnie pomagamy rozwiązać problemy finansowe osobom zadłużonym. Czyścimy negatywną historię kredytową. PONAD 200 ofert kredytowych!
Kredyty bankowe NISKA RATA : gotówkowe i konsolidacyjne dla osób indywidualnych, Firm i Rolników. RRSO już od 5, 9 % nawet do 144 miesięcy tak aby dopasować raty do Twoich możliwości. Oferty na PIT. Kredyty FIRMOWE bez dokumentów dochodowych i z zadłużeniem w ZUS I US.
Pożyczki pozabankowe ponad 100 ofert : szybkich pożyczek chwilówek z 0 % RRSO oraz pożyczek ratalnych do 25 000 na 48 miesięcy. Specjalna oferta dla osób z nieudokumentowanym dochodem i wpisami w bazach BIK KRD ERIF.
Kredyty samochodowe na zakup lub pod zastaw auta. Brak sprawdzania klienta w BAZACH BIK KRD ERIF oraz na oświadczenie o dochodach. Ubezpieczenia: OC AC MAJĄTEK ŻYCIE ROLNICZE.
Pamiętaj gdy zaczynają się problemy ze spłatą nie zwlekaj tylko jak najszybciej zgłoś się do nas tak aby uniknąć komornika. Każdy dzień opóźnienia w spłacie kredytu bankowego obniża Twoją zdolność kredytową. Doradzimy jak nie wpaść w pętlę kredytową.
Zadzwoń do nas 10. 00 - 18. 00 tel. 883 757 868 *koszt zgodny z Twoją taryfą, napisz biuro@mdexpert.pl, wejdź na stronę www. mdexpert. pl, odwiedź naszą stronę na Facebook MDEXpert Eksperci Finansowi.
Z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem kredytowym. Wyjaśniamy jak poradzić sobie z wpisami w bazach BIK KRD i zajęciem komorniczym. Pomagamy w dobraniu korzystnej bankowej oferty konsolidacyjnej. Dla młodych przedsiębiorców znajdziemy ofertę kredytu lub pożyczki na start. Dla prężnie działających firm dopasujemy kredyt inwestycyjny lub na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności również dla spółek zoo.

Szczegóły strony https://mdexpert.pl: