KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Darmowe logiczne gry Mahjong

Uwielbiany przez fanów gier logicznych Classic Mahjong to ekscytująca wersja chińskiej układanki z tysiącletnią historią. Gracz będzie musiał wykazać się najwyższą starannością w krótkim czasie, aby zdemontować piramidę płytek z wizerunkami hieroglifów. Aby zrozumieć zawiłości strategii, lepiej jest grać w klasyczne Mahjong za darmo i bez rejestracji, pozwoli to poświęcić więcej czasu na przemyślenia ruchów. Jeśli miałeś dość czasu na znoszenie zwykłego pasjansa, spróbuj walczyć z chińskim smokiem i rozwiązać tajemnicę czterech wiatrów - mahjong nie był na próżno uważany za ulubioną rozrywkę mędrców z niebiańskiego imperium.
Opis gry „Classic Mahjong”
W Mahjong tradycyjnie istnieją trzy główne kolory, ale przy rozwiązywaniu problemów logicznych na różnych poziomach nie mają one większego znaczenia. Ważniejsze jest znalezienie tych samych sparowanych kości, które mogą znajdować się w tym samym lub w różnych rzędach.
Istnieje kilka funkcji:
tradycyjna wersja gry przewiduje obecność tylko jednego poziomu;
przejście jest ograniczone czasowo, ważne jest, aby jak najszybciej kliknąć zdjęcia z pasującymi hieroglifami, kropkami lub łodygami bambusa;
Jeśli zdecydujesz się zagrać w grę „Klasyczny Mahjong” na pełnym ekranie online, przygotuj się na to, że za każdy ruch nie otrzymasz punktów.
Przydatne porady
Aby szybko rozłożyć chiński klasyczny mahjong, musisz szybko usunąć układy scalone o identycznych wzorach. W tej wersji nie ma możliwości korzystania ze wskazówek, więc prędkość przejścia zależy tylko od obserwatora. Wiele zależy od układu, ale jeśli się nie powiedzie, flashowa wersja mahjonga pozwala szybko rozpocząć grę od samego początku. Każda znaleziona para umożliwia otwieranie nowych płytek znajdujących się w niższych rzędach. Zgodnie z zasadami mahjonga postać białego smoka symbolizuje kość bez obrazu, a tylko te kości można usunąć z planszy, po prawej lub lewej stronie, z której jest wolna przestrzeń.

Szczegóły strony https://www.grymahjong.pl: