KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Stronyireszta.pl – strony dla firm i profesjonalne e-sklepy

W serwisie Stronyireszta. pl tworzymy strony WWW i sklepy internetowe dla mikro i małych firm. Do ich budowania wykorzystujemy system CMS Wordpress. Co to jest? To oprogramowanie, które ułatwia właścicielowi serwisu aktualizowanie go i rozbudowę. Wordpress jest najpopularniejszym takim oprogramowaniem na świecie. Tworzenie strony firmowej lub sklepu jest często realizowane na podstawie tego CMSa. Strona internetowa firmy powinna być profesjonalnie przygotowana, dlatego oferujemy nie tylko estetyczny wygląd tworzonych przez nas serwisów, ale także odpowiednie przygotowanie ich do obecnych wymagań technologicznych (np. szybkość wczytywania strony, responsywność). Profesjonalny sklep internetowy także wymaga odpowiedniego podejścia, dlatego oprócz technicznego wykonania takiego sklepu oferujemy klientom szkolenie z obsługi e-sklepu.
Oprócz usług webdeveloperskich, w serwisie Stronyireszta. pl znajduje się blog poruszający zagadnienia z zakresu marketingu internetowego. Internauta dowie się między innymi:
- jak stworzyć swój sklep internetowy samodzielnie (czy to na bazie systemu Woocommerce, czy oprogramowania SaaS)
- jaką platformę sklepową wybrać? Opisy platform sklepowych, porównania i nasze opinie
- jaki program do tworzenia sklepu internetowego wybrać
- ile kosztuje stworzenie i utrzymanie e-sklepu? Jaki hosting do sklepu wybrać? Co trzeba umieć, aby dobrze zarządzać sklepem i aby nie padł ofiarą ataku wirusa?
- jak stworzyć stronę internetową za pomocą Wordpressa lub kreatora stron www (i jak ją zoptymalizować, aby wyświetlała się wyżej w wynikach wyszukiwania, tzw. SEO)
- ile kosztuje stworzenie i utrzymanie firmowej strony WWW: koszt domeny, hostingu, wtyczek do Wordpressa i Woocommerce, zdjęć i inne koszty
- jak reklamować firmę w Internecie (także lokalną): płatne i darmowe formy promocji w Internecie, takie jak pozycjonowanie w Google, reklama na Facebooku i Instagramie, e-mail i content marketing, Google Ads i Mapy Google itp.
Jeśli więc dopiero zakładasz swoją firmę, dobrze jest dowiedzieć się najpierw, co to jest Wordpress, jak za jego pomocą tworzy się profesjonalne sklepy internetowe i na czym polega tworzenie firmowej strony WWW, a potem – nauczyć się samodzielnie promować firmę, czy to metodami płatnymi, czy bezpłatnymi. Aby skutecznie rozwijać firmę w Internecie, przedsiębiorca musi mieć wiedzę i umiejętności. Profesjonalne sklepy internetowe lub firmowe strony WWW wymagają odpowiedniego podejścia, aby mogły zdobywać klientów dla firmy. Nie wystarczy jedynie zlecić ich stworzenia lub zbudować samodzielnie i zostawić samym sobie. Dodatkowo, oprócz spraw stricte związanych z marketingiem internetowym, poruszamy tematy związane z zakładaniem i rozwijaniem firmy: jakich błędów unikać, na co zwrócić uwagę, jak sprawdzić pomysł na biznes. Piszemy o prowadzeniu firmy w domu, jak i o inkubatorach przedsiębiorczości.

Szczegóły strony https://stronyireszta.pl: