KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Cool Kids Dance Studio

Gdy twoje dziecko rozpiera energia, a ty nie wiesz jak spożytkować te zasoby w dobry sposób, szkoła tańca Cool Kids Dance Studio jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie i twojej pociechy. Taniec doskonale rozwija zwinność i wytrzymałość, poprawia sprawność fizyczną oraz kształtuje sprawność motoryczną dziecka. W ofercie szkoły znajdują się zajęcia m. in. z tańca nowoczesnego, akrobatyki czy lekcje tańca dla maluchów w wieku od 3 do 4 lat. Cool Kids Dance Studio oferuje warsztaty w dwóch lokalizacjach w Warszawie, w godzinach wczesnopopołudniowych i późnopopołudniowych. Grupy taneczne dopasowane są do każdego poziomu zaawansowania, dzięki czemu zajęcia taneczne mogą rozpocząć dopiero początkujące dzieci lub takie, które chcą kontynuować swoją przygodę z tańcem. Dodatkowo szkoła tańca Cool Kids Dance Studio organizuje obozy taneczne. Jest to swego rodzaju przyspieszony kurs tańca, który kumuluje w sobie sześciomiesięczny regularny kurs w szkole. Standardowo dzień spędzony na obozie składa się z trzech bloków zajęć, zaczynając od treningu tanecznego kończąc na rozciąganiu i zajęciach integracyjnych. Ponadto obóz jest świetną okazją, aby poznać więcej rówieśników oraz nauczyć się samodzielności. Zajęcia na obozie to nie tylko taniec nowoczesny czy akrobatyka, ale również taniec klasyczny, hip hop oraz jazz.

W swojej ofercie Cool Kids Dance Studio posiada również ofertę specjalną dla przyszłych nowożeńców. Pierwszy taniec to ważny moment każdego wesela. Znaczna ilość młodych par obawia się tego momentu w obawie przed kompromitacją. Dzięki zajęciom w szkole tańca Cool Kids Dance Studio, może się to zmienić. Zajęcia dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów uwzględniając ich preferencje oraz możliwości taneczne. Instruktorka prowadząca lekcje indywidualne dopasuje choreografie tak, aby nie sprawiała przyszłym małżonką trudności, a efekt zaskoczył ich oraz gości weselnych.
Cool Kids Dance Studio to szkoła tańca składająca się z profesjonalistów, którzy swoją pasją zarażą i rozwijają ją w swoich uczniach.

Szczegóły strony https://szkola-tanca.waw.pl: