KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Frezowanie CNC - Cięcie CNC - Semper

Frezowanie CNC, cięcie CNC i inne usługi związane z obrabiarkami i wytwarzaniem dla przemysłu. Nasza firma w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne rozwiązania techniczne dla górnictwa oraz przemysłu. Od kwietnia 2014 roku Firma posiada wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 : 2008. Nadrzędnym celem firmy jest ciągłe doskonalenie w spełnianiu potrzeb i oczekiwań Klientów oraz dostosowanie procesów wewnętrznych dla ich optymalnej realizacji.
Główne działy jakimi się zajmujemy to:
1. Obróbka skrawaniem
2. Frezowanie CNC
3. Cięcie plazmowe CNC
4. Spawanie
5. Wózki dla Galwanizerni
6. Zawieszki dla Galwanizerni
7. Konstrukcje Stalowe
8. Konstrukcje na zamówienie
9. Produkcja filtrów.
Obróbka skrawaniem i frezowanie CNC to podstawa naszej działalności. Nasza Firma posiada park maszynowy dzięki któremu oferuje szeroki zakres usług obróbki skrawaniem elementów metalowych oraz tworzyw sztucznych. Usługi te świadczymy zarówno na tradycyjnych manualnych maszynach, jak i na urządzeniach sterowanych numerycznie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie dla przemysłu. Zapewniamy solidne, precyzyjne i terminowe wykonanie każdego zlecenia.
Maszyny, które wykonują frezowanie i cięcie CNC posiadają ogromne możliwości. Obrabiarki cyfrowe, które posiadamy dają nam możliwość wykonania bardzo skomplikowanych elementów dla przemysłu, z bardzo dużą precyzją, z bardzo różnych materiałów, poczynając od metali po takie tworzywa jak teflon.
Cięcie i frezowanie CNC za pomocą precyzyjnych urządzeń pozwala nie tylko na wykonywanie elementów z dużą dokładnością, ale również na oszczędzanie czasu. Specjaliści, których zatrudniamy, służą również pomocą i radą podczas całego procesu planowania i produkcji. Dzięki temu mamy możliwość wczesnego reagowania na wszelkiego rodzaju błędy i pomyłki.
Wytwarzanie nawet najbardziej skomplikowanych ścieżek cięcia oraz dobór frezów o różnych kształtach pozwala na tworzenie nietypowych zleceń. Mamy możliwość realizacji zleceń dla szerokiej gamy sektorów z zakresu wózków dla galwanizerni, zawieszek do galwanizerni i całego wyposażenia galwanizerni.

Szczegóły strony https://semper-bochnia.pl: