KATALOG STRON W SIECI OD 2002 ROKU      PR 5       BL 498K +      CF 51      TF 46

Aquamelior.pl

Nasza firma istnieje na rynku od 2012. Każdego dnia staramy się jak najlepiej wypełniać postawioną sobie misję, którą jest dostarczanie naszym klientom produktów o najwyższej jakości w najbardziej atrakcyjnych cenach. Staramy się ciągle rozwijać poszerzając nasz asortyment o nowoczesne produkty w celu sprostania ich wymaganiom.
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów służących do filtracji wody, zarówno tych małe jakimi są różnego rodzaju butelki
i dzbanki, jak również całe systemy do filtracji wody. W asortymencie posiadamy również bogaty wachlarz akcesoriów i środków czystości do ekspresów, a także akcesoriów do sprzętu AGD takiego jak: lodówki, zmywarki, pralki. W sprzedaży mamy również serię produktów
z kategorii Catering Vending, które stanowią rozwiązanie dla profesjonalnych odbiorców jak restauracje, bary, sklepy, ale także dla użytkowników domowych ceniących sobie najwyższą jakość.
Nastawieni jesteśmy zarówno na klienta indywidualnego, jak również na nawiązywanie długotrwałej współpracy z klientami instytucjonalnymi. Nasza firma posiada w sprzedaży szeroki wachlarz oryginalnych produktów takich producentów jak: Filter Logic, Aquaphor, Puly, Dafi, Brita, Pleatco, Saeco, Krups, Jura, DeLonghi, Nivona, Tassimo, Urnex, Durgol, Bosch/Siemens, Whirlpool, Electrolux/AEG, Samsung, Hoover, LG, 3M, DMfit.

Szczegóły strony https://aquamelior.pl: